1. Telefon üzerinden sipariş verebilir miyim ?

Kalite standartları ve şirket politamız gereği telefonda sipariş almıyoruz. Telefonda sadece danışmanlık ve müşteri temsilciliği hizmetleri verilmektedir.

2. Kargo ürünü getirdiğinde kontrol ederek teslim alabilir miyim ?

Firmamızdan çıkışı yapılmış bütün kargolarımız sigortalanmaktadır. Bu sebeple kargolarımız öncelikle Firmaya firma ise kargo personeline paketi zimmetlemektedir. Kargonuzu getiren kargo personeline ödemenizi yaptıktan veya teslim aldığınıza dair imzayı attıktan sonra kendisinden rica ederek ürünü kontrol etmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Aksi takdir de ürünü teslim aldığınızı beyan etmeden iadesini gerçekleştiremezsiniz. Türkiye Cumhuriyeti Satıcı ve Tüketici koruma kanunları gereği bu sürecin böyle işlemesi yasal bir zorunluluktur. Daha detaylı bilgiyi kargo firmasından da alabilirsiniz.

3. Ürünlerimizi ne zaman kargoya veriyorsunuz ?

Ürünlerimizi ürün bilgisinde yer alan teslimat şartlarına göre belirtilen günde ürünleri saat 10:00’a kadar kargoya veriyoruz. Ürünler stok durumuna göre genelde en geç 3 iş günü içerisinde kargolanmaktadır. Ürünler kargoya verildikten sonra mesafeye göre 1 yada en geç 5 iş günü içerisinde adresinize ulaşmaktadır.

4. Ürünlerinizden memnun kaldım, Firmanız hakkında değerlendirme yapmak istiyorum, Nasıl yapabilirim ?

Bize ve ürünlerimize olan memnuniyetinizi sitemizde ürünlerin altındaki yorum kısmından yada INSTAGRAM ve FACEBOOK hesaplarımıza yorum yaparak belirtebilirsiniz.