Şerbetçi Otu – Göğüs Büyütücü Kür

Şerbetçi Otu Faydaları Nelerdir?

Bayanlar tarafından, göğüs büyütmek için kullanılmaktadır. ( Bilimsel araştırma gerekli )

İştahı açıcı etkisi bulunmaktadır. Kanı temizlemektedir. İdrar söktürerek, vücutta bulunan ödemin atılmasını sağlamaktadır. Uykusuzluğa iyi geldiği söylenir. Adet düzensizliklerinde kullanıldığı bilinir Midedeki ağrıları giderici özelliği vardır. Sinir sistemine rahatlatıcı etkileri vardır Romatizma ağrılarına iyi gelebilir. Vücuda kuvvet verir. Böbrek Sancılarını kestiği söylenir Size Şerbetçi Otu ile Göğüs Büyütmek için Hazırlaya Bileceğiniz  Üç Ayrı Kür Tarifi Vereceğiz.

Kür 1

Şerbetçi Otu Göğüs Büyütücü Kürü Yapımı için Malzemeler:

  • Şerbetçi otu (2 yemek kaşığı)
  • Bir miktar Su
  • Bir miktar yağsız krem
  • Ihlamur

Doğal Göğüs Büyütme Kürünün – Kremi Hazırlanışı ve Uygulanışı : 

Öncelikle bir cezve içerisine 2 yemek kaşığı şerbetçi otunu ve bir miktar suyu ekleyelim. Ekleyeceğiniz suyun miktarı şerbetçi otunun  1/3 ü kadar olursa kıvamı tam olacaktır. Ardından karışımı ocakta kaynatın ve bir süzgeç yardımıyla süzün. Süzdüğünüz bu sıvının içerisine bir miktar yağsız kremi ekleyelim. Kremi ekledikten sonra kıvamının krem kıvamında olması gerekmektedir. Hazırladığınız bu karışımı 24 saat bekletin. Ardından ilk yapmanız gereken bir miktar ıhlamuru suyla karıştırarak kaynatın ve ocaktan alın. Bir süre bekletin, ılık bir hale geldiğinde masaj yaparak göğüslerinize sürün. Ihlamuru sürdükten sonra 24 saat bekletmiş olduğunuz doğal göğüs büyütme tarifini masaj yaparak göğüslerinize uygulayın. Karışımın hoş bir kokusu vardır isterseniz bu uygulamadan sonra yıkamayabilirsiniz.    

Şerbetçiotu Çörekotu Kremi

Kür 2

Şerbetçi Otu ile Göğüs Büyütme Tarifi

Malzemeler:

  • Melek otu ( 1 Tutam)
  • Şerbetçi otu (1 Tutam)
  • Çemen tohumu (1 Tatlı Kaşığı)

Tarifin Hazırlanışı ve Uygulanışı:

1 tutam melek otunu,1 tutam şerbetçi otunu ve  1 tatlı kaşığı çemen tohumunu bir çaydanlığa koyarak içerisine su ilave ederek çay demler gibi demleyelim. Hazırladığınız bu karışımı yemeklerden sonra tok karnına 1 bardak için. Suna Dumankaya’nın diğer önerileri ise her gün 1-2 tane hurma tüketmeniz ve elma suyuyla göğüslerinize dairesel hareketlerde masaj yapmanız göğüslerinizin büyümesine fayda sağlayacaktır.  

Kür 3

Göğüs Büyütme Tarifi

 Ahmet Maranki Göğüs Büyütme Malzemeleri:

  • 1 su bardağı su
  • 3-4 gram oğul otu

Tarifin Hazırlanışı ve Uygulanışı: Bir cezve içesine 1 su bardağı suyu koyalım üzerine 3-4 gram oğul otunu koyalım. Karışımı 5 dakika boyunca ocakta ısıtalım. Ilık bir kıvamdayken 1 bardağa boşaltarak tüketebilirsiniz. Bu tarifi 1 ay boyunca aç karnına günde 3-4 kez kullanabilirsiniz. Bu kürü en fazla 2 ay boyunca uygulayabilirsiniz. 2 ay uyguladıktan sonra 15-20 gün ara vermelisiniz. Düzenli kullanımda etkisini göreceksiniz.   BİTKİDENT ŞERBETÇİ OTU KREMİ SATIN AL

Bir yanıt yazın